Regulamin


DANE:
Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę: HEATEC-POLSKA
ul. Dmowskiego 7A
05-850 Ożarów Mazowiecki
NIP: 5341157030
Konto: 27 1090 2590 0000 0001 3378 5597
Infolinia: 888 88 45 25

1)REALIZACJA ZAMÓWIENIA:
• Klient wysyła zamówienie poprzez stronę http://obudowa-wanny.pl/zamawiam lub na adres obudowa.wanny@gmail.com
• Jeżeli formularz zostanie wypełniony poprawnie pojawia się komunikat:
“Dziękuję, formularz został wysłany. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie:
27 1090 2590 0000 0001 3378 5597
Dane do przelewu znajdują się w zakładce “Regulamin” ”
• oczekujemy na przedpłatę.
• towar jest wysyłany do klienta po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmy.

2) Firma HEATEC-POLSKA zajmuje się produkcją, handlem hurtowym i handlem detalicznym prefabrykowanych obudów wanien kąpielowych o dowolnych kształtach (zgłoszenie w sprawie uzyskania PRAWA OCHRONNEGO na wzór użytkowy w URZĘDZIE PATENTOWYM RP nr W118352)

3) Czas realizacji określony jest w mailu potwierdzającym zamówienie.
“Małe” zamówienia wysyłane są “od ręki” zaraz po zaksięgowaniu wpłaty.
W przypadku dużych zamówień zestawienie określające czas realizacji zamówienia, zostanie przesłane do Klienta pod podany podczas rejestracji adres e-mail. Czasy realizacji przesłane w wiadomości e-mail są orientacyjne. Firma HEATEC-POLSKA zastrzega sobie prawo do zmiany oszacowanych czasów przygotowania produktów na każdym etapie realizacji zamówienia. Czas realizacji zamówienia może wynosić od 0 dni – towar gotowy do wysyłki do nawet 45 dni roboczych. Czas realizacji zamówienia zależny jest od jego wielkości. W razie zbyt długiego czasu realizacji KLIENT ma prawo z niej zrezygnować (KLIENT powinien w odpowiedzi na e-mail określający terminy, powiadomić HEATEC-POLSKA o ewentualnej rezygnacji).

4) Kwota zamówienia odpowiada końcowej kwocie zamówienia przesyłanej klientowi wraz z danymi do przedpłaty.
5) Jeśli w ciągu 7 dni roboczych (od dnia wysłania Klientowi danych do przedpłaty w postaci dokumentu FAKTURA PRO-FORMA) nie odnotujemy wpłaty za towar na naszym koncie, zamówienie zostanie anulowane.

6) HEATEC-POLSKA wysyła zamówienie po otrzymaniu od Klienta wpłaty odpowiadającej kwocie z dokumentu FAKTURA PRO-FORMA. W przypadku dłuższej współpracy możliwa jest wysyłka towaru ZA POBRANIEM.

7) Koszt dostawy towaru pokrywa zamawiający. Jedyną formą wysyłki są wysyłka KURIEREM.

8) Wymiary, czyli: wysokość, szerokość, itp., mogą w rzeczywistości minimalnie odbiegać od podanych na stronie www.obudowa-wanny.pl. Niewielkie różnice wynikają ze specyfiki procesu produkcyjnego.

9) Ceny produktów znajdujące się na stronie są cenami netto i brutto. Cena znajdujące się na stronie nie jest równoznaczna z ceną sprzedaży. Przy większych zamówieniach, rabat ustalany jest indywidualnie.

10) HEATEC-POLSKA zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towaru znajdującego się na stronie www.obudow-wanny.pl lub do wycofywania produktu ze sprzedaży bez uprzedniego powiadomienia Klienta.

11) Podany przez Klienta adres dostawy, adres firmy, e-mail (adres poczty elektronicznej) oraz inne dane, zostaną wykorzystane do realizacji zamówienia. Podany adres wysyłkowy oraz numer telefonu osoby kontaktowej mogą być udostępniane pracownikom firmy HEATEC-POLSKA, firmy spedycyjnej lub innym firmą odpowiadającym za transport towaru.

12) Składając zamówienie formie HEATEC-POLSKA, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych podczas procesu rejestracji wszystkich danych, przez firmę HEATEC-POLSKA. Klient wyraża również zgodę na otrzymywanie, wiadomości e-mail oraz listów tradycyjnych zawierających reklamy produktów firmy HEATEC-POLSKA.

13) Klienci firmy HEATEC-POLSKA mają prawo do edycji podanych podczas procesu rejestracji danych. Klienci mają prawo zażądać usunięcia swoich danych z bazy HEATEC-POLSKA.

14) HEATEC-POLSKA nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną stratę lub szkody pośrednie w przypadku niedostarczenia lub opóźnienia w dostarczeniu przesyłki wynikłego z winy firmy odpowiedzialnych za dostawę towaru. Firma HEATEC-POLSKA zobowiązuje się do pełnej współpracy w postępowaniu wyjaśniającym prowadzonym z inicjatywy Klienta.

15) Firma HEATEC-POLSKA wystawia następujące dokumenty sprzedaży: faktury VAT (dla firm) lub paragony. Odpowiedni rodzaj dokumentu należy wybrać podczas procesu składania zamówienie.

16) W przypadku otrzymania wadliwych produktów bądź niezgodności zawartości przesyłki w stosunku do zamówienia Klient ma prawo zgłosić reklamację w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia.

17) Koszt dostawy - cena brutto.

18) W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.